Audiatur - festival for ny poesi http://www.audiatur.no/festival Sat, 10 Mar 2012 10:02:06 +0000 en hourly 1 Audiatur Waste Land April 12 – 15 2012 http://www.audiatur.no/festival/2012/03/10/audiatur-waste-land-april-12-15-2012/ http://www.audiatur.no/festival/2012/03/10/audiatur-waste-land-april-12-15-2012/#comments Sat, 10 Mar 2012 10:00:05 +0000 audiatur http://www.audiatur.no/festival/?p=253 http://www.audiatur.no/festival/2012/03/10/audiatur-waste-land-april-12-15-2012/feed/ 0 Daniel Slettevold – AudiaTour http://www.audiatur.no/festival/2009/10/14/daniel-slettevold-%e2%80%93-audiatour/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/14/daniel-slettevold-%e2%80%93-audiatour/#comments Wed, 14 Oct 2009 14:33:56 +0000 audiatur http://www.audiatur.no/ny/?p=44 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/14/daniel-slettevold-%e2%80%93-audiatour/feed/ 0 Steven Zultanski (USA) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/steven-zultanski-usa/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/steven-zultanski-usa/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:54:46 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=42 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/steven-zultanski-usa/feed/ 0 Jan Erik Vold (N) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/jan-erik-vold-n/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/jan-erik-vold-n/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:54:33 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=40 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/jan-erik-vold-n/feed/ 0 Anja Utler (D) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/anja-utler-d/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/anja-utler-d/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:54:09 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=38 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/anja-utler-d/feed/ 0 Gwenaëlle Stubbe (BEL) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/gwenaelle-stubbe-bel/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/gwenaelle-stubbe-bel/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:53:51 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=36 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/gwenaelle-stubbe-bel/feed/ 0 Aleksandr Skidan (RUS) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/aleksandr-skidan-rus/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/aleksandr-skidan-rus/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:53:33 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=34 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/aleksandr-skidan-rus/feed/ 0 Torgeir Schjerven (N) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/torgeir-schjerven-n/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/torgeir-schjerven-n/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:53:13 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=32 Vekk i 1981, har han levert ytterligere fire bøker med lyrikk og to romaner, senest diktsamlingen Den stødige tilstundelsen av jubel i virkelig trist musikk (2006).]]> http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/torgeir-schjerven-n/feed/ 0 Claude Royet-Journoud (F) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/claude-royet-journoud-f/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/claude-royet-journoud-f/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:52:55 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=30 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/claude-royet-journoud-f/feed/ 0 Mara Lee (S) http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/mara-lee-s/ http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/mara-lee-s/#comments Wed, 07 Oct 2009 07:52:35 +0000 audiatur http://destructionprocess.com/devel/audiatur/?p=28 http://www.audiatur.no/festival/2009/10/07/mara-lee-s/feed/ 0